KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 16197417
nr 1619 7417
Peter Kolacz
(f. 1968), Kanada
Komposition. Signerad. Akvarell, 54x54 cm, yttermått inklusive ram. 72x72 cm
Peter Kolacz, bildkonstnär född 1968.
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 13 maj 2024
kl 19:27:23
9/5 23:01:50
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg 400 kr
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor